Moje życie

Projektowanie to dla mnie coś więcej niż praca!

Marlena Jóźwiak

Czy się zajmuję?

Majo Design Studio to pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz. Moje aranżacje skierowane są do firm oraz osób prywatnych pragnących zmienić swoje otoczenie na modne i funkcjonalne.

Opierając się na posiadanym doświadczeniu i znajomości światowych trendów w architekturze i designie, oddaje do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania.

Kim jestem?

Marlena Jóźwiak Projektant Wnętrz

Doświadczenie

Opierając się na posiadanym doświadczeniu i znajomości światowych trendów w architekturze i designie, oddaje do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania. Na swoim koncie mam realizacje nie tylko wnętrz prywatnych, ale także wnętrz użyteczności publicznej. Łączę profesjonalizm i rzetelność z oryginalnością i funkcjonalnością proponowanych rozwiązań.

Współpraca

Wierzę, że dzięki mojej współpracy z wieloma firmami projektującymi wnętrza z całej Polski jestem w stanie jeszcze lepiej i szybciej spełnić Państwa oczekiwania.

Profesjonalizm

Do każdego projektu przygotowuję się bardzo rzetelnie, ponieważ wiem, że jest ono niezbędnym czynnikiem do powstania w pełni fachowego i funkcjonalnego projektu

Różnorodność

Dążę do tworzenia wnętrz o prostej, czytelnej formie i przemyślanej funkcjonalności. Swoje wnętrza urządzam w różnych stylach, cechuje mnie jednak indywidualne podejście do każdego klienta.

Kompetencje

Cyklicznie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Poniżej przedstawiam niektóre z otrzymanych certyfikatów.