MAJO Design Studio

o mnie

Marlena Jóźwiak - Architekt Wnętrz

Kreowanie przestrzeni jest moją pasją, która zaczęła się już w liceum. Ukończyłam szkołę wyższą na kierunku Architektura Wnętrz. Wiedza zdobyta na studiach, licznych kursach oraz pod okiem doświadczonych projektantów skłoniła mnie do otworzenia własnego biura projektowego. Majo Design Studio powstało w 2014 roku i od tego czasu świadczę usługi projektowania wnętrz. Wciąż stawiam na rozwój, tak aby każdy projekt był coraz lepszy – współpracuję ze specjalistami, uczestniczę w imprezach branżowych, odwiedzam targi wnętrzarskie m.in. w Mediolanie czy Kolonii.

Wygoda użytkowania i estetyka otoczenia wpływa na jakość życia, dlatego przykładam ogromną wagę do funkcjonalności projektu i komfortu użytkowników. Kreując przestrzeń staram się, aby wnętrze, jego wyposażenie oraz całe otoczenie składało się w spójną całość.
Pracując nad koncepcją słucham Klientów – priorytetem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców. Nie narzucam, doradzam! Tworząc kompromis pomiędzy funkcjonalnością, estetyką, a panującymi trendami. Największą satysfakcją jest, kiedy realizacja odzwierciedla osobowość Klienta.

Pozwól mi zaprojektować
swoją przestrzeń!

masz pytania?

Napisz do mnie

email

marlenajozwiak@outlook.com

Whatsapp

+48 881 928 220